296
Schoorsteenvegers,
Sigarenfabrikanten.
Slaapsteehouders
Slepers en Vrachtrijders.
Smeden.
297
Spiegel- en Schilderijlijsten.
(Winkeliers in)
Stalhouders.
Stearine-kaarsen.
(Fabrikanten van)
Steenhouwers.
Steenkolen (Kooplieden in)
Stoelenmatters.
Stucadoors.
Tabaksfabrikanten.
Tabak, Sigaren, Koffie en Thee.
(Winkeliers in)
Hozemans, li. J., L. Achterw. 29..
Hozemans, H. J., Lourens Coster-
straat 24.
Hozemans, P. W. J., Kreupel-
straat 17.
Juffermans, J. S., Korte Dam 6.
Kemp, H., Hoofdstraat 243.
Kerssemeijer, J., Nieuwsticht mid
den 2.
Kleinekoort, G. S., N. Haven 255.
Kraan, J. v. d., Broersveld 135.
Krommenhoek, D., Ploegstr. 3.
Kruines, N., L. Achterweg 61.
Laan, W. v. d., Hoofdstraat 151.
Lensing, H. J., Broersveld 119.
Loch, P. H., L. Achterweg 10a.
Mak, J., Groenelaan 46a.
Markus, C. J., Broersvest 149.
Meenen, W. v., Heerenpad 2.
Meiboom, P., B-eierlandschestr. 35.
Mellegers, H., Singel 158.
Meurs, A. v., Broersvest 187.
Nieberg, Leo, Hoogstraat 3.
Noordijk, J., Broersvest 175.
Oostrum, N. J., Emmastraat 13.
Oostrum, W., Rotterd. Dijk 150.
Platerink, G. T. v., Puttershoek-
schestraat 61.
Pols, J. B. W., Gedempte Broers
vest- 6.
Prein, J. J., Kortlandslr. 515.
Rhijn, P. v., Zeestraat 9.
Rhijn, R. J. v., Gasstraat 40.
Rietstap, G. M. F., Broersveld 79.
Ritman, A. L., Hoogstraat 88.
Ritman, J. L., Grofbaan 27.
Ritman, T„ Lange Nieuwstraat 12.
Robberegt, G., O. Kerkhof 12.
Rosman, S., Singel 180.
Ruiter, G. J., Hoofdstraat 175.
Rjkuiter, H. Ph., Nieuwe II. 289.
Rijntalder, A. C., Broersvest 185.
Schafthuizen, J. J., Vriendschap
straat 1.
Scheffer, Wed. J. F., Singel 103.
Schoenmakers, J. C. P., Singel 134.
Scholte, P. J., Hoogstraat 95.
Sehijff, Beierlandsche str. 3.
Sloot, A. v., Oude Kerkhof 18.
Sloot, A. v. d., K. Achterweg 18.
Sloot, J. A. v. d., Rozenburger
plein 10.
Smidh, J. L., Wilhehninapl. 22-24.
Steens, C. C., Broersveld 13.
Tempel, L. v. d., Laan 9.
Touw, J. v. d., Nieuwebuurt 7.
Verhagen, P., Ploegstraat 17.
Vink, J. Jl., Wilhelminaplejn 2.
Vlaming, T. de, Dwarsstraat 62.
Vredenbregt, L. 11., Singel 185.
Wessel, L., Buitenhavenweg 170.
Wessel, L., Broersveld 1171.
Wielemans, Theod. L., Boterstr. 46.
Wijngaarden, C. v., N. Haven 29.
Zee, H. v. d., Oude Kerkhof 14.
Zellem, J. v., Emmastraat 15.
Zwalje, H., Nieuwe Haven 69.
Borrani, firma Wed. V. L.; Lange
Achterweg 33.
Giorgis, S. N., Dam 29.
Ottolini, B., Lange Haven 38.
Gent Vogel, v. Lange Haven 55.
Goghde Kok, H. v., (De drie Ster
ren), Breedstraat. 5.
Engering, firma P. S., Iloofdstr. 9.
Gelderen, J. v., Dwarsstraat 56.
Heinsbroek, C., Rotterd. dijk 144.
Hersbach, C., Rott. dijk 126.
Hofstede, J. t., Rott. dijk 59a.
Kooijman, Wed. J., Singel 6.
Lingen, R. L. v., Mariastraat 17.
Scholte, J. A., Westvest 17.
Schot, A., Boterstraat 20.
Tak, L., Lange Kerkstraat 70.
a. Fabrikanten van wielen en
onderdeden.
Jordaans, A., Hoofdstr. 3436.
b. Grof smeden.
Goemans, J., Westmolenstr. 19.
Schouten, Erven C. H., Breed
straat 33.
Tuijn, C. v. d., Korte Haven 54.
Zutphen, C. v., Hoofdstraat 193.
c. Grof- en Hoefsmeden
Bongers, J. M., Singel 226.
Broekhuijzen, A., Hoofdstraat 249.
Koning, E. de, Kethelstraat 25.
Koning, E. de, Hoofdstraat 113.
Nederpelt, C. L. J., Broersvest 7.
Otterdijk, firma Wed. E. v., Boter
straat 45.
d. Kachelsmeden.
Batenburg, J. F., L. Achterw. 7.
Kamp, L., Hoogstraat 122.
Kenselaar, Wed. P, H., Nieuwe
Haven 275.
Otterdijk, firma Wed. E. v., Boter
straat 45.
e. Metaaldraaiers, Werktuigkundi
gen en Herstellers van
Machinerieën.
Dijk, T. M. A. v., Noordvest 26.
Fontijne, A., Ooievaarsteeg 8.
Hoek, W. A., Hoofdstraat 28.
Ingelse Co., N. Haven 134.
Kort Co., Th. L. v. d., West-
vest 86.
Vincent, Gebr., Buitenliavenw. 134.
t'. Vervaardigers van kunst
smeedwerken.
Kort Co., Th. L. v. d., West-
vest 86.
Vincent, Gebr., Buitenhavemv. 134.
Sitton, Th., Broersveld 96.
Hoek, Gebrs., Buitenhavenw. 178.
Velzen, Erven A. v., Vlaardinger-
stra.at 32.
Kaarsenfabriek „Apollo", Buitenha
venweg.
Breve, H. L., Schie 2.
Groeneweg, H., Groenweegje 35.
Most, J. van der, Lange Niéuw-
straat 65.
Beukers, Jos., N. Haven 153.
Dijkstra, A., Polderstraat 31.
Gallé, Wed.. W. C., Cliristiaan
Huijgenstraat 8.
Hersbach, C., Rott. dijk 126.
Katwijk, H. P. van, Lange Ha
ven 3.
Kiela, H. H., Dam 25.
Klaverdijk, G., Verbr. Erven 3.
Lagerweij, P. J., Warande 119.
Löke, G. H., Ooievaarsteeg 4.
Putters, J. H. II., Ie Tuinsingel 19.
Schied. Steenkolenhandel, West-
vest 78.
Scholte, J., A., Westvest 5.
Timmermans, M., Polderstraat 1.
Zoetmulder, Adriaan, Lange Ha
ven 77.
Bron, G., Nieuwsticht Zz. 19.
Kramer, Freher, J. C., Villastr. 16.
Rijke, J., Boterstraat 18.
Thienen, F. A. 1. van, Vlaardin-
gerstraat 241.
Vogel, A. de, Oude Kerkhof 1014.
Gabulus Verdoes, L. Haven 4.
Kruining, C. L., Hoogstraat 190.
Ripet, L. J., L. Kerkstraat 26.
Geus A. v. Waart, W. de, West
vest 19.
Woensdregt, W., Hoogstr. 36.
Zee, J. van der, Overschiescho
straat 18.
Herwaarden, A. van, Westmolen-
straat 2.
Beth, Wed. L. A., Dwarsstr. 6.
Engering, J. J. A., Hoogstr. 184.